eurostyl3
tel. +48 661 242 281
fax +48 81 531 78 74
ul. Dr Witolda Chodźki 31/56
20-093 Lublin


 

malishLogo
autoryzowany partner

 

 

LITERATURA

 

Diamabrush

 

SYSTEM DIAMABRUSH

REGENERACJA PODŁÓG

dmbByMalishLand
USŁUGI


PODŁOGI BETONOWE,
LASTRYKOWE I GRANITOWE

PODŁOGI Z PCV I LINOLEUM

PODŁOGI BETONOWE, LASTRYKOWE I GRANITOWE 

System polerowania betonu Diamabrush, różni się od wszystkich dostępnych na rynku, konwencjonalnych urządzeń do polerowania. Począwszy od przygotowania podłogi, przez kolejne etapy, system Diamabrush może współpracować z dowolnym, powszechnie stosowanym urządzeniem do ścierania lub polerowania podłóg. Po zakończeniu wieloetapowego procesu odnawiania podłóg, system Diamabrush przy każdym czyszczeniu lub polerowaniu, nadal dba o wygląd Twojej podłogi, przy ułamku kosztów „tradycyjnego” polerowania.

szczotka do podlug betonowychPrep

ETAP 1
Etap ten polega na ścieraniu powierzchni i przygotowaniu jej do kolejnych etapów- polerowania. Zacząć będziemy musieli od szczotki do obróbki betonu o gradacji 25 aby pozbyć się pozostałości na betonie. Szczotka ta wykorzystuje bardzo twardy diamentowy materiał ścierny 25 zespolony z metalowym podłożem i przymocowany do elastycznych, stalowych łopatek sprężynowych.


SZEŚĆ NARZĘDZI POLIMEROWYCH

System polerowania podłóg betonowych Diamabrush wykorzystuje wkładki polimerowe o stopniowo coraz drobniejszym ziarnie. Podobnie jak jest to w przypadku narzędzia do przygotowania betonu, każde narzędzie do polerowania betonu zawiera elastyczne łopatki, które zapewniają ciągły kontakt diamentów z podłogą.
Użyć Złotego polimeru o grubym ziarnie 50 i działać w taki sam sposób, jak w przypadku normalnego czyszczenia. Po kilku rundach z użyciem ziarna 50 system przechodzi do kolejnego ziarna.

Poniżej zobaczyć możemy różnicę wynikające z zastosowania szczotek serii Diamabrush:

POSADZKA LASTRYKOWA

POSADZKA LASTRYKOWA PRZED RENOWACJA
Przed

 

POSADZKA LASTRYKOWA PO RENOWACJI
Po


POSADZKA SAMOROZLEWNA

POSADZKA SAMOROZLEWNA PRZED RENOWACJA
Przed

 

POSADZKA SAMOROZLEWNA PO RENOWACJI
Po


SWIEŻO WYKONANY BETON

SWIEZO WYKONANY BETON PRZED RENOWACJA
Przed

 

SWIEZO WYKONANY BETON PO RENOWACJI
Po


Kolejne przykłady świeżo wykonanego betonu:

przykłady świeżo wykonanego betonu 1   przykłady świeżo wykonanego betonu 2   przykłady świeżo wykonanego betonu 3


Po zakończonym procesie szlifowania oraz nabłyszczania podłogi, zastosować należy preparat PentraSil 244+, jest to środek na bazie Litu produkowany przez firmę Convergent Group.
Pentra-Sil® 244+ utwardza, uszczelnia i zagęszcza powierzchnie betonowe i kamienne, tworząc zabezpieczenie przed solą i redukując absorpcję wody nawet przy regularnej konserwacji, myciu ciśnieniowym i dużym natężeniu ruchu. Powoduje pełne końcowe zabezpieczenie przed głęboką penetracją wody i związaną z tym hydratyzacją betonu, z zachowaniem zalet utwardzenia, uszczelnienia i zagęszczenia betonu. Powierzchnia staje się odporna na plamy, zwietrzenie, wykwity, pocenie, wypłukiwanie, erozję, grzyby i pleśnie, niszczenie, nagłe zmiany temperatury, przemarzanie oraz zmniejsza zagrożenie korozji stali.
Jako potwierdzenie skuteczności dodać można fakt, iż środek ten znalazł zastosowanie przy renowacji podłóg w sklepie marki IKEA w Holandii, gdzie zabezpieczonych zostało ponad 15000 m2.

wykonana posadzka betonowa1

wykonana posadzka betonowa2