eurostyl3
tel. +48 661 242 281
fax +48 81 531 78 74
ul. Dr Witolda Chodźki 31/56
20-093 Lublin


 

malishLogo
autoryzowany partner

 

 

LITERATURA

 

Diamabrush

 

SYSTEM DIAMABRUSH

DO PRZYGOTOWANIA PODŁÓG

dmbByMalishLand
NARZĘDZIA


Obróbka wstępna betonu

Polerowanie posadzek betonowych

Narzędzie do usuwania mastyksu

NARZĘDZIE DO USUWANIA MASTYKSU

Narzędzie do usuwania mastyksu Diamabrush™ Mastic Removal Tool jest zaprojektowane do usuwania opornych w usuwaniu pokryć betonu takich jak: mastyks, kleje do dywanów oraz płytek ceramicznych, klejów powłok cienkowarstwowych takich, jak uretany albo farby. Nie ma potrzeby marnowania czasu i pieniędzy na ciężkie maszyny szlifujące albo szkodliwe chemikalia. To wielostronne narzędzie, które pasuje do wszystkich standardowych szlifierek do podłóg oraz do szorowarek samojezdnych, pracuje przy użyciu pokrytych diamentami ostrzy, usuwając oporne w usuwaniu, stare powłoki ochronne podłóg!

mastic-blade-inset

Bezpieczeństwo użytkownika gwarantowane jest dzięki wyeliminowaniu z użycia niebezpiecznych lotnych związków chemicznych. Po prostu, należy użyć wody do wyeliminowania kurzu i zmycia gruzu.

Przy użyciu narzędzia Diamabrush Mastic Removal Tool szybko i efektywnie przygotujemy podłogę do ponownej aplikacji powłoki ochronnej.

homeMastic
Narzędzie do usuwania mastyksu posiada wymienne ostrza, które umożliwiają użytkownikowi zamówienie zestawu wymiennego i łatwą wymianę zużytych elementów, co pozwala na zmniejszenie czasu przestoju. Po prostu, należy odkręcić dwie śruby i wymienić ostrze.