eurostyl3
tel. +48 661 242 281
fax +48 81 531 78 74
ul. Dr Witolda Chodźki 31/56
20-093 Lublin


 

malishLogo
autoryzowany partner

 

 

LITERATURA

 

Diamabrush

 

SYSTEM DIAMABRUSH

DO PRZYGOTOWANIA PODŁÓG

dmbByMalishLand
NARZĘDZIA


Obróbka wstępna betonu

Polerowanie posadzek betonowych

Narzędzie do usuwania mastyksu

POLEROWANIE POSADZEK BETONOWYCH

System Diamabrush™ jest najbardziej znaczącą innowacją w dziedzinie polerowania podłóg betonowych w ostatnich 50 latach.

System ten zmienia zwykłe maszyny czyszczące w polerki do betonu, które mogą być używane w ramach codziennych czynności czyszczenia. Dzięki temu nie istnieje konieczność zakupu ciężkiego i drogiego wyposażenia albo stosowania silnie działających chemikaliów.

Sukcesywne stosowanie tarcz o coraz drobniejszej ziarnistości, prowadzi do zamykania porów betonu, co ostatecznie daje profesjonalne wykończenie.

Ten wielostopniowy system pozwala użytkownikowi na elastyczność w wyborze ilości zastosowanych stopni, wymaganych do osiągnięcia żądanego wykończenia powierzchni.

polymer-pylons
Sześć polimerowych ostrzy:

Począwszy od ziarnistości 50 polimeru Złotego, poprzez Czarny o ziarnistości 100, 200 Niebieski, 400 Zielony, 1000 Czerwony i Jasny Brąz o ziarnistości 2000 pokonujemy tylko kilka stopni, dzielących Państwa od wypolerowanych podłóg. Po prostu, należy dodać wody i kontynuować proces polerowania. Sprężyste ostrza pozwalają diamentom pozostać w stałym kontakcie z podłogą, maksymalizując efektywność narzędzia. Nowe diamenty są nieustannie odsłaniane, zachowując ostrość krawędzi przez cały okres żywotności narzędzia.

homeConcretePolishing
Dzięki opatentowanym ostrzom polimerowym Diamabrush™ polerowanie podłóg betonowych jest tak łatwe, jak nigdy przedtem.

Podobnie jak inne produkty Diamabrush™, ostrza polimerowe są wymienne. Każde narzędzie jest zaprojektowane jako całkowicie wymienne, mocowane w gniazdach. Zamiast wymieniać całe narzędzie po zużyciu ostrza, po prostu zamawiamy zestaw wymienny ostrzy. Ta innowacyjna cecha wydłuża żywotność narzędzia.

Procedura patentowa w toku.
all-poly